
УФ ліхтарик-лампа для сушіння (нігтів) гелю, прихвату гелевих типс, верхніх форм USB на підставці Lotus, тюльпан Starlet 27W
410 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 230-73-74
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
УФ ліхтарик-лампа для сушіння (нігтів) гелю, прихвату гелевих типс, верхніх форм USB на підставці Lotus, тюльпан Starlet 27W
Портативна світлодіодна лампа для манікюру та проміжної точкової сушки нігтів при нарощуванні нігтів на гелеві типси, верхні форми, швидку фіксацію об'ємних дизайнів (бульйонок, страз). Працює від акумулятора. USB шнур для заряджання в комплекті. Кнопка увімк./вимкн. в основі лампи. (таймер 430 и 60). Ніжка лампи гнучка, гнеться під будь-яким кутом на потрібну висоту дозволяє направляти промені точно. Зручна для роботи з гелевими Тіпс, дозволяє акуратно зафіксувати Тіпс без зміщення і бульбашок. Компактна, стильна, зручна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид обладнання | LED/UV |
| Потужність лампи для сушіння нігтів | 27 Вт |
| Додаткові функції | Сенсор датчика руху, Таймер |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Starlet Professional |
| Колір | Білий |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Комплектація | |
| Дисплей | Ні |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Змінна лампа в комплекті | Ні |
| Таймер | Ні |
| Наявність акумулятора | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



